Το 1Ο ΕΠΑ.Λ Ιωαννίνων συγχαίρει το Βαλκανιονίκη Άγγελο Ντούσκο

Η σχολική κοινότητα του 1ου ΕΠΑ.Λ Ιωαννίνων εκφράζει τα συγχαρητήριά της στο μέλος της, μαθητή Άγγελο Ντούσκο, της Γ τάξης με ειδικότητα Τεχνικός Ηλεκτρονικών & Υπολογιστικών Συστημάτων, Εγκαταστάσεων, Δικτύων & Τηλεπικοινωνιών για τη συμμετοχή του αλλά και για την κατάκτηση του ασημένιου μεταλλίου στην Τετράκοπο Εφήβων και του χάλκινου μεταλλίου στην Οχτάκοπο Εφήβων στους Βαλκανικούς Αγώνες που έλαβαν χώρα στο Παντελίμον της Ρουμανίας στις 16 και 17 Σεπτεμβρίου.

Παράλληλα, το 1ο ΕΠΑ.Λ Ιωαννίνων συγχαίρει και την υπόλοιπη Ελληνική αποστολή για την επιτυχημένη της παρουσία που είχε ως αποτέλεσμα την κατάληψη της πρώτης θέσης στη διοργάνωση.

Το 1ο ΕΠΑ.Λ Ιωαννίνων εύχεται στον Άγγελο Ντούσκο αλλά και σε όλα τα μέλη της  ελληνικής αποστολής μελλοντικές επιτυχίες και σε υψηλότερο επίπεδο.

Βρίσκεστε εδώ: Home Sample Data-Articles Βαλκανιονίκης Ντούσκος Άγγελος